Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı nefesleri kesti

Paylaş
 

Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin 11. bölümü fragmanı adeta nefesleri kesti. Vatanım Sensin son bölümü ile ekranlarına gelirken, Albay Cevdet’in kızı Hilal ölecek mi? Vatanım Sensin 11. bölümünde Hilal idam edilecek mi?

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve sezona oldukça yüksek bir izleyici kitlesi ile giren Vatanım Sensin dizisi son bölümü ile yine hayranlarını ekrana kitledi. Vatanım Sensin 10. bölümü yine takipçileri mest ederken, Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı da yayınlandı. Vatanım Sensin dizisinde “Vatan Haini” olarak lanse edilen ve Yunan Ordusu’nun içine sızan bir Türk subayını canlandıran Yunan Subayı Albay Cevdet’in kızı Hilal idam edilecek mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisi son bölümü olan 10. bölüm ile ekranlarda büyük bir heyecan oluştururken, Türk Edebiyatı ve siyasetine damgasına vuran Halide Edip Adıvar’ın diziye dahil olması herkesi duygulandırdı. Türk Edebiyatına önemli isimler kazandırmış olan Halide Edip Adıvar’ın Vatanım Sensin dizisine dahil olacağı yönündeki haberler bir kaç gündür konuşuluyordu.

Albay Cevdet’in kızı Hilal idam edilecek mi?

Dizide Yunan Subayı olarak bilinen Albay Cevdet kızı Hilal’in idamını durdurabilecek mi? Vatanım Sensin 11. bölümü ekranlara henüz gelmedi ama dizinin takipçilerin en çok merak ettiği soru bu diyebiliriz. Albay Cevdet kızı Hilal’i idam sehpasından kurtarabilecek mi? Hilal idam edilecek mi? Hilal’in ölüp ölmeyeceği dizinin 11. bölümünde cevabını bulacak.

Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı izleyenleri yine heyecanlandıracağa benziyor.  Vatanım Sensin yayınlanan son bölümünde odak noktası Hilal oldu. Yunan askerleri tarafından hücreye atılan Hilal için verilen karar Azize’yi perişan ederken Cevdet, kızını kurtarmak için zor bir seçimin eşiğindeydi. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizisi Vatanım Sensin’in son bölümünün ardından izleyiciler 11. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladılar. Peki, Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama