SETRMS ‘te Dilediğinizce Zarafet

Paylaş
 

SETRMS zarafet ve şıklığın en gösterişli haliyle sunulmaya devam ediyor. Marka öncülüğü yapmanın zevkiyle büyük bir zariflikle koleksiyonunu sunuyor. Tesettür giyim ışığında en beğenilen kıyafetleri ile beğeniye sunuyor. Beğenilmeyi arzu ederek başladığı bu işte kalitesinden söz ettiriyor. Fevkalade güzellikte sunulan kış koleksiyonunda beğeniye çıkıyor. Bu sayede tesettür giyim koleksiyonu harika bir sunumlar kıyafetleri tanıtıyor.

SETRMS 40 yıllık birikimi ve zarafeti ile hazırlanan 2016 – 2017 kış SETRMS koleksiyonunu zarif ve en özel kıyafetiyle, önemli günlerde ve davetlerde size zarafet vermeye devam ediyor.

SETRMS ‘ te dilediğinizce zarafet bulacak ve beğenerek giyineceksiniz!

 SETRMS kış kreasyonu gösterişli mağazalarda yerini alıyor. Ve çok satılıyor. Kış koleksiyonundaki ürünleriyle gözünüze hitap ediyor. Sarayların ihtişamını ve güzelliğini görkemli renklerinden alan SETRMS gösterişli ve harika tasarımı ile kış koleksiyonunu sergiliyor. Zarafetin en şık en lüks hali SETRMS yepyeni sezonda da sizin için hayat buluyor.

​​​​Podyum şıklığını kreasyonuna taşıyarak tesettürlü bayanların ışıl ışıl olup parlamasına yardımcı olan SETRMS markası modern havasıyla kadınsı bir kreasyonu vurguluyor. ​​​​SETRMS sizin için en yeni tasarımlarını sunuyor ve ​​​​​​moda sever kişilerin beğenisine sunarken büyülüyor.

           Tesettür giyimde bayanların şıklığa önem verdiğini bilip yön veren parçaları tasarlıyor bunun yanı sıra, özel gün ve düğünlerde göz kamaştıracak zarif modelleriyle bu sezona damgasını vuracağa benziyor.

SETRMS’ in ayrıcalığı ile sizlerle bütünleşiyor. Birbirinden özel parçaların şıklıkta kaliteyi aksettiren ve günlük giyime de el atan maskulen harika tarzı benimsiyor ve seviyor. Tesettür giyim modellerinde kadınsı çizgileri ön planda tutmaya çalışırken istek ve zevklere göre kıyafet tasarlıyor. SETRMS’in KIŞ Koleksiyonu online siteler ve mağazalarda sizleri heyecanla bekliyor. SETRMS’te Dilediğinizce zarafeti göreceksiniz. Mağazalara sizleri beklemeye devam ediyor.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama