Rus Büyükelçi Saldırı Anı – Vurulma Anı Video

Paylaş
 

Rus büyükelçinin vurulma anı saniye saniye kameralara yansıdı. Saldırganın Rus büyükelçiyi öldürdüğü anda kayıtta olan kameraya suikast anı yansıdı. İşte Rus büyükelçi öldürülme videosu. Saldırıda Rus büyükelçi hayatını kaybederken, saldırgan güvenlik güçleri tarafından vurularak öldürüldü.

SON DAKİKA. SUİKASTI ÜSTELEN ÖRGÜT ORTAYA ÇIKTI (haber için tıklayınız)

SON DAKİKA.. SALDIRGAN POLİS Mİ? İŞTE RUS BÜYÜKELÇİYİ ÖLDÜREN KİŞİNİN KİMLİĞİ(haber için tıklayınız)

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov Çağdaş Sanatlar Merkezi’ndeki resim sergisinin açılışında silahlı saldırıya uğradı. Olay sonrası saldırgan ve yaralı büyükelçi içeride kaldı. Özel Harekat polisleri binanın çevresini çevirdi, 15-20 el silah sesi duyuldu, çatışma yaşandı. Yaklaşık 25 dakika sonra silah sesleri kesildi. Saldırganın vurularak öldürüldüğü belirtiliyor. Saldırganın Arapça ve Türkçe konuştuğu ve ‘Ben buradan sağ çıkmayacağım, bana yaklaşmayın’ diye bağırdığı belirtiliyor. Rus ajansı büyükelçinin yaşamını yitirdiğini belirtiyor.

RUS BÜYÜKELÇİ İLE KATİLİ AYNI KAREYE BÖYLE YANSIDI…

SALDIRGAN, SİYAH TAKIM ELBİSELİ

Hürriyet fotomuhabiri Haşim Kılıç yaşananları şöyle anlattı: Rus büyükelçiliğinin düzenlediği bir fotoğraf sergisi vardı. Konuşma sırası büyükelçiye geldiğinde bizim koruma olduğunu düşündüğümüz, siyah takım elbiseli bir adam büyükelçinin arkasında duruyordu. Bir anda havaya ateş açtı. Ardından büyükelçiyi vurdu.

Saldırgan daha çok Halep’le ilgili şeyler söyledi. Sonra insanların dışarı çıkmasını istedi. İnsanlar dışarı çıkarken birkaç el daha ateş etti büyükelçinin bedenine. Sanırım o esnada bir mermide davetlilerden birinin ayağına geldi. Çağdaş Sanatlar Merkezi’nin güvenlikleri bir polis kimliği göstererek girdiğini söyledi. İçeride yaklaşık 100 kişi vardı davetli olarak tamamını boşalttı. İnsanlar kaçarken büyükelçiye birkaç el daha ateş etti.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. […] Rus Büyükelçi Saldırı Anı – Vurulma Anı Video […]

  2. […] kaynak: http://www.eylulgazetesi.com.tr/rus-buyukelci-saldiri-ani-vurulma-ani-video-5125 […]

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama