Orhan Ölmez Komşuları Tarafından Saldırıya Uğradı

Paylaş
 

Orhan Ölmez gürültü yaptığını iddia ettiği komşularını uyarmak için yanlarına gittiği zaman saldırıya uğradı. Hayati tehlikesi olmadığını fakat 4 bıçak darbesi aldığını belirtti. Onu seven sanatçı dostları onu yalnız bırakmayarak hastaneye ziyaretine gitti.

Ünlü sanatçı Orhan Ölmez gürültü yüzünden tartıştığı komşuları tarafından darp edilerek bıçaklandı. Halkalı‘da bulunan bir sitede yaşayan ünlü sanatçı gürültü çıkardığı gerekçesiyle daha önce de sorun yaşadığı komşularıyla dün akşam saatlerinde tartıştı. Komşularına “Ev taşıyorsanız yardım edeyim” şeklinde uyarıda bulunan Orhan Ölmez daha sonra binadan çıkarak otoparka yöneldi. Alkollü oldukları iddia edilen 4 komşusu Orhan Ölmez‘i otoparka kadar takip ederek burada darp etmeye başladı. Yaşanan arbede sırasında Ölmez’i bacağından bıçaklayan şahıslar otoparktan kaçtı. Olayın ardından hastaneye kaldırılan Ölmez’i sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Ünlü müzisyeni hastanede ziyaret eden sanatçı dostları geçmiş olSun dileklerinde bulundu.
orhan-olmez
Olayı duyar duymaz hastaneye gelerek ‘e geçmiş olsun dileklerinde bulunan Alişan ise sanatçı dostundan yaşanan olayı dinledi. Ölmez’le uzun süre sohbet eden Alişan yaşanan olay karşısında şoke olduğunu belirtti. Ölmez ise sanatçı dostu Alişan‘a yaşananları, “Ben müzisyenim sizin benden rahatsız olmanız lazım. ‘Ev taşıyorsanız yardım edeyim’ gibi kelimeleri seçerek konuştum. Arabadan zorla indirildim. Dün akşam saat 19.00 civarında falan oldu. Asıl olay sağ bacakta ama Allah’a şükür hayati değil. Ama 4 kişi tarafından darp edildik” şeklinde anlattı.

 Orhan Ölmez ”4 kişi tarafından darp edildim ve bıçaklandım. Ama bacakta 4 tane bıçak darbesi sağ bacakta bir tane de sol bacakta olmak üzere böyle bir bıçaklanma durumu oldu. Hayati bir durum söz konusu değilmiş doktorlar gereken her şeyi yaptılar. Bu tarz olaylarla ilgili bu kadar şiddet neden diyeceğimiz durumlarla ilgili ümit ediyorum cezai yaptırımlar fazlasıyla arttırılır” ifadelerini kullandı.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama