Oh Land 4 büyük konser ile Aralık’ta Türkiye’de

Paylaş
 

Oh Land, 4 büyük konser ile İstanbul, Ankara ve son olarak İzmir’de IKSV Salon, Jolly Joker, Container Hall ile sahne alacak. 

Bugüne kadar yazdığı besteleri, renkli sesi ve synth melodileriyle dolu 4 albümünü ve bir EP’sini dinleyicilerle buluştan, popüler electro-pop tarzını enerjik sahne performansı ile sunan Oh Land, 29 ve 30 Kasım’da İstanbul’da IKSV Salon, 1 Aralık Jolly Joker Ankara ve 2 Aralık gecesi ise Container Hall İzmir‘de sahne alacak.

Oh Land, Kopenhag’da orgcu Bendt Fabricius ve opera sanatçısı Bodil Øland‘ın kızı olarak dünyaya geldi. Danimarka Kraliyet Balesi öğrencisiyken, bel fıtığı ve omurilik kırılması nedeniyle dans kariyerini sonlandırıp, müzikle ilgilenmeye başladı. Çıkış albümü ‘Fauna‘yu 2008 yılında kendi ülkesinde yayınlayan Oh Land, o günden bu yana yayınladığı single’lar ‘Wolf and I‘, ‘Son of a Gun‘, ‘Renaissance Girls‘ ve ‘Pyromaniac‘ ile büyük beğeni kazandı.

Kendi ülkesinde yayınlanan Voice Junior of Danmark‘da jüri üyeliği ve vokal koçluğu yapan, zaman zaman bazı önemli filmlerde rol alarak oyunculuk yeteneği ile de dikkati çeken Oh Land, geçtiğimiz Şubat ayında New York‘ta ilk çocuğunu dünyaya getirdi.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama