Instagram hesabı çalınan Aleyna Tilki’nin takipçi sayısı düştü!

Paylaş
 

“Cevapsız Çınlama” şarkısıyla tüm Türkiye’nin konuştuğu Aleyna Tilki’nin Instagram hesabı hackerlar tarafından çalıntı. Hesbaını geri alan Aleyna Tilki’nin İnstagram takipçi sayısı ise 722 bine düştü.

Aranjör Emrah Karaduman ile beraber çıkartığı “Cevapsız Çınlama” şarkısı ile bir anda Türkiye’nin en çok konuşulan isimleri arasında giren genç şarkıcı Aleyna Tilki, şarkısı kadar yaşadığı polemikler ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalar ile sosyal medyanında diline düşen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin attığı her adım magazin dünyasında olay oluyor.

Youtube’de 200 milyon barajını geçti!

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olarak bilinen Youtube’de, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en çok dinlenen şarkısını seslendiren Tilki, DMC ile yaptığı sözleşme ile de adından büyük bir başarıya imza attı. Müzik dünyasına 16 gibi küçük bir yaşta giren Tilki, magazin gündeminde de diğer ünlü isimler ile yaşadığı polemikler ile de kalmaya devam ediyor.

Aleyna Tilki’nin Instagram hesabı çalıntı

Geçtiğimiz günlerde hackerlar tarafından Instagram hesabı çalınan geç şarkıcı konuyu Twitter hesabı üzerinden yaptığı çok sert paylaşımlar ile eleştirdi. 1 Milyon üzerinden bir takipçi kitlesine sahip olan geç şarkıcı yaşadığı şok karşısından sessiz kalmazken, hesabını geri almak için de hemen harekete geçti.

Tilki’nin 278 bin takipçisi gitti

Hesabı çalınmadan önce 1 Milyon üzerinde bir takipçiye sahip olan Aleyna Tilki, hesabını geri aldığında ise köyü bir sürpriz ile karşı karşıya kaldı. Kapanmadan önce bir milyondan fazla takipçisi bulunan Aleyna Tilki’nin, instagram hesabında takipçi sayısı kısa sürede 722 bine düştü.

Genç şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ise şu notu düştü;

“Gerçekten çok mutluyum. Kötü zamanlarımızda yanımızda olacak ,gerçekten bizi sevmiş insanlar varmış. Bunu gördüm ben bu sayede. Aranıza tekrar hoş geldim”

Etiketler:
aleyna tilki
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama