Gönen Ticaret Borsasından 3 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Paylaş
 

Gönen Ticaret Borası, Gönen Belediyesinin 18 uygulamasından geçen Bandırma yolu üzerindeki 20 dönüm arsasının tapusunu aldı. Ticaret Borsası, Milli İstihdam seferberliği kapsamında idari bina ve sosyal tesis inşa edecek. Borsa Başkanı Mutlu, 3 Milyon TL’ye mal olması beklenen idari bina ve sosyal tesis projesinin temelinin Haziran ayı başında atılacağını bildirdi.

Gönen Ticaret Borsası, Milli İstidam Seferberliği kapsamında 3 Milyon TL’ye mal olması beklenen Ticaret Borsası Hizmet Binasının temelini Haziran ayı içinde atmaya hazırlanıyor. Bandırma yolu üzerinde bulunan 20 dönüme yakın arsanın tapusunu Gönen Belediyesinden aldıklarını bildiren Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu, projenin hazır olduğunu ve bir ay içerisinde ihaleye çıkartılacağını açıkladı.

3 Milyon TL’ye mal olması borsa hizmet binası içerisinde, idari binanın yanı sıra 350 kişilik konferans salonu, kantar ve sosyal tesislerin de yer aldığına belirten Mutlu, “Hizmet Binamız ve Sosyal Tesisimiz, 3 bin metrekare kapalı alan üzerine 3 kat olarak projelendirildi. Sosyal Tesis projemiz için TOBB’da 402 bin TL’lik kaynak aktardı” dedi.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama