Erkan Aydar’dan yeni albüm: Aşkbaz

Paylaş
 

En son 2008 senesinde Dildane adını verdiği albümü ile müzik piyasasında gördüğümüz duygusal şarkıların coşkulu ve etkileyici sesi Erkan Aydar yeni albümü Aşkbaz ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Sanatçının yeni video klipleri ise duygusal sahneleri ve hayranlarının içine işleyen şarkıları ile binlerce tıklanma sayısına ulaşıyor. Otoriteler ve hayranlar tarafından olumlu yorumlar alan Aşkbaz’ın en çok sevilen şarkıları arasında Tek Çarem, Kara Gözlü Kız ve Kardelen gibi bu sezonun hiti olmaya aday şarkılar dikkat çekiyor.

İzmir’den başlayıp binlere ulaşan ses

Söz ve müziği kendisine ait şarkıları ile uzun senelerden beri kendine özgü özel bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran usta yorumcu Erkan Aydar, Ararat’ta başlayan ve İzmir’de devam eden müzik yolculuğunu tüm ülke genelinde başarı ile duyurmaya hazır görünüyor. Kendi şarkılarındaki özgün yorumu ve başarılı seslendirmeleri ile adından sıkça söz edilen müzik dünyasının genç yüzü, başarılarında elbette Aşkbaz ile sınırlı değil. Kendini kategorize etmeyi istemediğini belirten sanatçı her türden şarkıya kendi yorumunu katarak farklı bir dille bizi uzaklara götürüyor, severek dinlediğimiz klasikleri ise bize kendine has şekilde yeniden hatırlatıyor. Özellikle Ahmet Kaya şarkılarına sahne performansında yer veren sanatçının Karadeniz türkülerinden Cem Karaca coverlarına kadar geniş bir repertuarı bulunuyor.

Erkan Aydar – Kara Gözlü Kız

Adını daha sık duyacağız

Adını daha sık duymaya başlayacağımıza kesin gözüyle bakılan sanatçının 100’den fazla söz ve müziği kendisine ait şarkısı bulunurken, sanatçı şarkılarını kendi sesiyle bizlerle buluşturmayı tercih ediyor. Daha çok sadeliğin ve duygusallığın ön planda olduğu aydınlık video kliplere ile yüreklere derinden işleyen sanatçı son zamanlarda yeni albümü Aşkbaz’da yer alan Kardelen, Kara Gözlü Kız ve Tek Çarem şarkılarının video klipleri ile de büyük beğeni topluyor.

2010 senesinde yayınladığı ilk solo albümü Adın ile aynı adı taşıyan çıkış parçası sayesinde sesini duyuran Erkan Aydar, bu albümde yer alan toplamda 9 parçası ile farklı türlerdeki şarkılara nasıl ustalıkla yorumlar getirdiğini ortaya koymuştu. Sanatçı şimdilerde ise yenilenen müzik anlayışı ile dinleyenlerini uzun bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

http://erkanaydar.com/

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama