Yazıklar Olsun! Edip Ağa Cuma Vakti Bandırma’nın Suyunu Kesti

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un Bandırma düşmanlığı bitmek bilmiyor. Bandırma’da Cuma vakti vatandaşın suyunu kesen Edip Ağa’ya Bandırmalılar kin kusarak, “yazıklar olsun” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un Bandırma’ya karşı nefret tutumu devam ediyor. Başkanlık koltuğuna oturduğu ilk günden beri Bandırma’ya karşı hiç yeşil ışık yakmayan AK Partili Belediye Başkanı’nın yaptığı son uygulama Bandırmalı vatandaşı çileden çıkarttı. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza‘nın tüm ılımlı yaklaşımlarına rağmen Bandırmalılara adeta kan kusturmaya çalışan Edip Uğur’un Bandırma’ya karşı uyguladığı politikalar hem siyaset nazarında hem de Bandırmalı vatandaşlarca çok sert bir dille eleştirdi.

Cuma vakti vatandaşın suyunu kesti

AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur‘un son gerçekleştirdiği uygulama ise Bandırmalı vatandaşları adeta çileden çıkarttı. Cuma vakti Bandırmalıların suyunu kesen Edip Ağa’ya Bandırma’nın tepkisi sert oldu. Cuma namazı için abdest almaya giden vatandaşı musluğu açmasına açtı ama musluktan tek bir damla su gelmedi. Kimisi cami avlusunda kimide evinde abdestini alamazken, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un talimatı ile Cuma vakti vatandaşın suyunun kesilmesine tepki çok sert oldu.

Suyu kesmek için Balıkesir’den geldiler

Edip Uğur’un talimatı ile yapılan ve BASKİ ekiplerinin Cuma vakti vatandaşlarının suyunu kesmesinin arkasındaki neden tam olarak bilinmezken, suları kesen ekibinde bizzat Balıkesir’den geldiği ifade edildi. BASKİ’nin Bandırma personeli değil de, Balıkesir personelinin gelmesi yapılan işlemin bilerek ve isteyerek yapıldığı yönünde bir izlenim bırakır iken, konu ile ilgili açıklama yapan Bandırmalı vatandaşlar, “Bandırma Balıkesir’in üvey evladı olacak ise biz de bunu bilelim ve ona göre davranalım. Biz büyükşehir olalım derken önce köy olduk, şimdide dış kapının dış mandalı. Geldiğimiz noktaya bir bakın. Bir Müslümanın Cuma vakti abdest alacağı suyu ile kesiliyor. Yazıktır, günahtır. Bu işleme kim talimat verdi ise yazıklar olsun diyoruz” ifadelerini kullandılar.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. osman yurekli dedi ki:

    Bandirma artik il olmali bu balikesirden kurtulmali. Allahin buyumus koyu balikesir bandirmaya baglanmali. O gunlerde gelecek.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama