Diva Bülent Ersoy canlı yayında Helin Avşar’a demediğini bırakmadı

Paylaş
 

Müzik dünyasının divası olarak kabul edilen Bülent Ersoy canlı yayında Helin Avşar için söylediği sözler magazin gündemine bomba gibi düştü. Canlı yayında Helin Avşar hakkında konuşan Bülent Ersoy’un sözleri çok konuşulacak gibi..

Canlı yayında Hülya Avşar’ın kardeşi Helin Avşar hakkında şok sözler kullanan Bülent Ersoy magazin alemin de yeni bir polemik konusu başlattı. Hülya ve Helin kardeşlerin rahmetli anneleri Emral Avşar ile çok yakın dostlukları olduğuna dikkat çeken Bülent Ersoy, canlı yayında kullandığı sözler sosyal medyada da büyük ses getirdi.

Elif Güvendik, Tayyar Işıksaçan ve Helin Avşar’ın TV 360 ekranlarında sunduğu “Aklınızda Kalmasın” isimli magazin programına, bu sabah Bülent Ersoy ve Onur Akay telefonla bağlandı.

Coşkun Erdem’i anlatmak için Bülent Ersoy ve Onur Akay’ın telefonla canlı yayına bağlandığı programda, Helin Avşar zor anlar yaşadı!

Daha önce, Bülent Ersoy’un rahmetli annesi Emral Avşar’la yakınlıklarından bahsederken, cenazeye katılmamasından dolayı kendisini ‘affetmeyeceğini’ söyleyen Helin Avşar’a, Bülent Ersoy’dan çok sert tepki geldi.

Ersoy, programa bağlanır bağlanmaz “Zatıalinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kaale almam!” diyerek Helin Avşar’ı sert sözlerle şoke etti.

Avşar ise, “Sinirlendiğim zaman ağzıma hakim olamıyorum.” diyerek Ersoy’a kafa tutmaya başlayınca Elif Güvendik, Helin Avşar’ı uyardı ve sakin olmasını söyledi. Daha sonra Bülent Ersoy yumuşayıp Avşar’ın annesi hakkında konuşmaya başlayınca, Helin Avşar gözyaşlarına boğuldu ve kısa süreliğine canlı yayını terk etti.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama