Çanakkale’de deprem! Çanakkale’de 5.4 büyüklüğündeki deprem korkuttu

Paylaş
 

Çanakkale’de yaşanan deprem vatandaşları korkuttu. Çanakkale’de yaşanan depremler devam ederken bugün 15.14’te yaşanan 5.4 büyüklüğündeki deprem paniğe yol açtı. AFAD Çanakkale depremi ile ilgili flaş açıklama yaptı.

Çanakkale’de yaşanan sarsıntılar devam ediyor. Son günlerde bir biri ardına yaşanan depremler Çanakkale’de bulunan vatandaşları tedirgin ederken, yerel halk korku dolu günleri geride bırakamadı. Çanakkale’de yaşanan depremler ile ile uzmanlar bir çok açıklama yaparken, yaşanan depremlerin evam etmesi bölge halkını korkuya itiyor.

Çanakkale’de deprem mi oldu?

Çanakkale’de son haftalarda birbiri ardına yaşanan depremler Türkiye gündemine son dakika olarak yer alırken, deprem uzmanları da bir çok açıklama yaptı. Çanakkale’de yaşanan sarsıntılar sonrasında İstanbul’da da deprem olabileceği ihtimalinin arttığını dile getiren uzmanlar, fay hatlarında ciddi değişiklikler yaşandığının da altını çizdi. Çanakkale’de son günlerde yaşanan sarsıntılara bugün bir yenisi daha eklendi.

Bugün saat 15.14’te 4 büyüklüğünde bir deprem daha meydana gelmişti. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesinin tespitine göre sarsıntının 15,29 kilometre derinlikte oluştuğu belirlenmişti.

Ayrıntılar geliyor

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama