Burak Yılmaz’la Tartışan Şoför Kovuldu

Paylaş
 

Futbolcu Burak Yılmaz’la kavga eden otobüs şoförü kovuldu. Yıldız futbolcu Burak Yılmaz ile kavga videosunun internette yayınlanması ile gündeme oturan otobüs şoförü Orhan Çimen olay hakkında açıklama yaptı. Otobüs şoförü yaptığı açıklama Burak Yılmaz kavgası nedeniyle işten çıkarıldığını ve şoför lisansının iptal edildiğini söyledi.

Milli futbolcu Burak Yılmaz ile kavga eden İETT şöförü Orhan Çimen, Beyaz TV’ye açıklamalarda bulundu. Burak cama eliyle vurdu. Hemşehrim niye vuruyorsun dedim. Sonra üstüme yürüdü. Bana vurmaması için sopayı çıkardım. Aşağı indiğinde geri koydum. Bizde vurma yok. Caydırma amaçlı kendimizi koruyoruz. Arabanın önüne geçti. Sürekli küfürler yağdırdı.’BAŞKA YERDE OLSAM VURURDUM’Sopayı çıkarmazsam Burak bana vuracaktı. Sopayı görünce geri gitti. Ben de sopa ile kendimi korudum. O bana vursaydı ben de ona vururdum. Teyze, “Evladım bırak bunu bu birşeyler içmiş” dedi.

Burak Yılmaz olduğunu sonradan öğrendim. Haksız olsam kendisinden özür dilerim, elini de öperim. Haksız değilim ki pişman olayım.Burak Yılmaz’ı hakaretten dolayı mahkemeye verdim. Ona söyleyecek sözüm yok. Kendisinin haksız olduğunu biliyor.”

LİSANSIMI İPTAL EDECEKLER

‘Çimen, belgesinin iptal edildiğini ve işten çıkartıldığını söyleyerek, “Normalde yarın sabah servise çıkacaktım fakat beni merkeze çağırdılar. Yarın lisansımı iptal edecekler” dedi.Kaynak: Burak Yılmaz ile kavga eden şoför kovuldu

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama