Bandırma’da FETÖ’dan 155 kişi tutuklandı!

Paylaş
 

Bandırma’da Fethullahçı Terör Örgütü üyelerine yönelik yapılan operasyonlar aralıksız devam ediyor. Bandırma’da 155 kişi FETÖ’dan tutuklandı. Bir çok işadamının telefonunda BYLOCK uygulaması çıktı. 

15 Temmuz’da darbe girişimi yapmak isteyen Fethullahçı Terör Örgütü üyelerine yönelik Türkiye genelinde yürütülen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Bandırma’da FETÖ yapılanmasına yönelik Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma sürdürülüyor.

Bandırma’da FETÖ üyelerine yönelik son yapılan operasyonda Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı’nın kararı ile 26 kişi hakkında yakalama kararı çıkarılmıştır. Yapılan operasyonda aralarında tanınmış işadamları ve siyasetçilerinin de olduğu 23 kişi gözaltına alınırken, 3 kişininde firar ettiği ve arandığı bilgisi paylaşılmıştı.

GÖZALTINA ALINANLAR BANDIRMA İŞ ADAMLARI DERNEĞİNE ÜYE

Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı operasyonda Fethullahçı Terör Örgütüne finansal destek sağladığı iddia edilen 26 kişi hakkında yakalama kararı verilmesinin ardından 23 kişi gözaltına alındı. Bandırma’da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan isimlerin çoğu Bandırma İş Adamları Derneği (BANİAD) üyesi.

FETÖ DAVASINDA 155 KİŞİ TUTUKLANDI!

Fethullahçı Terör Örgütü üyelerine yönelik Bandırma’da devam eden operasyonlarda çok sayıda iş adamının telefonunda FETÖ’nun haberleşme aracı olarak kullandığı BYLOCK uygulaması bulunurken, bu zamana kadar yapılan operasyonlar kapsamında gözaltına alınanlardan 155’nin tutuklandığı bilgisine ulaşıldı.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama