Aleyna Tilki yeni klip görüntülerini mi paylaştı?

Paylaş
 

Magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alan genç şarkıcı Aleyna Tilki yeni klip görüntülerini mi paylaştı! Aleyna Tilki yeni klip çekimleri ne zaman yapılacak! Genç şarkıcı yeni şarkısının ne zaman çıkacak?

Emrah Karadurman ile beraber yaptığı “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla yaza damgasına vuran Aleyna Tilki yeni şarkısı için kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor. Cevapsız Çınlama ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesinde 200 Milyon’dan fazla bir izlenme yakalayan başarılı şarkıcı, yeni klibi için kolları sıvadı.

Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı ne zaman çıkacak?

Cevapsız Çınlama şarkısı ile Türkiye’de tüm yaz dinlenen genç şarkıcı, yaşadığı polemikler ile de magazin gündeminde her gün konuşulmaya devam ediyor. Son olarak hackerlar tarafından Instagram hesabının çalınması ile gündeme gelen Tilki, hesabını geri aldıktan sonra takipçi sayısının 722 bine düşmesiyle de büyük bir şok yaşamıştı. Bir mekan çıkışı kameralara yakalanan genç şarkısı yaptığı açıklamalarda yeni şarkısı için stüdyo çalışmalarına başlayacağını ifade eden Aleyna Tilki yeni şarkısı ne zaman çıkacak sorusunu akıllara getirdi. Yeni şarkısının detayları ile ilgili bir açıklama yapmayan genç şarkıcı bugün sosyal paylaşım hesabı üzerinde bir video yayınladı.

Aleyna Tilki’nin paylaştığı görüntüler klipten mi?

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabından video paylaştı. Paylaştığı videoda, klip çekimindeymiş gibi görüntüler veren Tilki’nin üzerindeki okul kıyafetleri takipçilerin dikkatini çekerken, bir yandan de yeni klip heyecanı yarattı. Paylaştığı videoda, adeta bir klipteymiş gibi pozlar veren Tilki’nin “yeni şarkısının klip çekimlerinden bir görüntü mü paylaştı” sorusu akıllara geldi.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama