AKP’li Belediye Başkanı Recep Altepe Twitter’da rezil oldu

Paylaş
 

AKP’li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Twitter mesajı ile yine Twitter’da rezil oldu. Sahte hesaptan mesaj paylaşmak isteyen başkan yanlışlıkla gerçek hesabından paylaşınca olanlar oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Twitter’da “kendini öven” bir tweeti sahte hesaptan paylaşmak isterken kaza ile kendi hesabından paylaştı. Altepe’nin yanlışlıkla kendi şahsi hesabından kendine övgüler yağdırdığı mesajı paylaşması sonrasında sosyal medya kullanıcıları resmen gülme krizine girdi. Çok kısa sürede binlerce paylaşım olan tweet sonrasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan yeni bir açıklama gelmezken, sosyal medya kullanıcıları Altepe’nin bir sahteciliğine yorum üstüne yorum attı.

AKP’li Başkan’dan sahte hesap skandalı

AKP’li Başkanın skandal Twitter paylaşımı bugün saat 18.21’de kendisine ait Twitter hesabından atılan tweet çok kısa bir süre içinde sosyal medyada gündem oldu. Altepe, Twitter’da hesapları karıştırınca sahte hesap kullandığı ortaya çıktı.

AKP'li Belediye Başkanı Recep Altepe Twitter'da rezil oldu

Kendi kendine övgüler yağdıran bir başkan!

Recep Altepe, Twitter hesabından “Başkanım @recep_altepe. Bu şehre kimin ne kadar hizmet ettiğini biz çok iyi biliyoruz. Gayretinizi de hizmetlerinizi de görüyoruz. Sağolun” tweeti attı. Altepe’nin kendisini övdüğü tweetin önce ne olduğu anlaşılamadı. Ancak daha sonra sahte bir hesaptan paylaşmayı planladığı anlaşıldı.

Sahte hesaptan atacağı tweeti kendi hesabından paylaşan Altepe’nin yaşadığı “kaza” sosyal medya kullanıcılarının alay konusu oldu. Altepe’nin bu sahte hesap üzerinden kendini öven paylaşım yapması başkanı sosyal medyada rezil ederken, yapılan yorumlarda da diğer sosyal medya kullanıcıları gülme krizine soktu desek yeri…

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama