AK Parti Bandırma Meclis Üyesi Yakup Ataş FETÖ’dan tutuklandı!

Paylaş
 

Bandırma’da FETÖ üyelerine yönelik yürütülen soruşturmada kapsamında dün gözaltına alınan 23 kişi hakkında ilk tutuklama kararı verildi. AK Parti Bandırma Belediyesi Meclis üyelerinden Yakup Ataş tutuklandı.

YAKUP ATAŞ TUTUKLANDI!

Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü FETÖ operasyonunda dün 23 kişi gözaltına alınmış, 3 kişi hakkında da yakalama kararı çıkarılmıştır. Gözaltına alınan isimler arasında yer alan AK Parti Bandırma Belediye Meclisi Üyelerinden Yakup Ataş ile Yusuf Balat öğlen saatlerinden tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilmişti. Mahkeme Yusuf Balat ve Yakup Ataş için tutuklama kararı verdi.

AC GÜMRÜKLEME SAHİBİ YAKUP ATAŞ VERGİ REKORTMENİ OLMUŞTU

Bandırma’da yürütülen FETÖ operasyonu kapsamında akşam saatlerinde hakkında tutuklama kararı verilen Yakup Ataş siyasi dünyası kadar iş dünyasında da tanınmış isimler arasında yer alıyordu. AC Gümrükleme’nin sahibi olan Yakup Ataş vergi rekortmeni olarak da kamuoyunda fazlaca haber olmuştu.

GÖZALTINA ALINANLAR BANDIRMA İŞ ADAMLARI DERNEĞİNE ÜYE

Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı operasyonda Fethullahçı Terör Örgütüne finansal destek sağladığı iddia edilen 26 kişi hakkında yakalama kararı verilmesinin ardından 23 kişi gözaltına alındı. Bandırma’da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan isimlerin çoğu Bandırma İş Adamları Derneği (BANİAD) üyesi.

Etiketler:
Yakup Ataş
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Bir yorum bırak

ayak mantarı | kredi hesaplama